//نرم افزار مدیریت زمانگذاری با گوشی

نرم افزار مدیریت زمانگذاری با گوشی

اگر از ما سوال کنند امروز چند ساعت با گوشی موبایل خود کار کرده ایم؟ جواب میدهیم نهایتا یک ساعت. اما وقتی این نرم افزار رو نصب کنید بصورت دقیق به شما می گوید که خیل خیلی بیشتر از آن چیزی که فکر می کنید با گوشی خود زمان می گذارید.

نرم افزار Qualitytime یا به اصلاح “کیفیت زمان” نرم افزاری ست که برای اندروید طراحی شده و نکات جالبی از کمیت و کیفیت زمانگذاری شما با گوشی هوشمندتان را به شما نشان می دهد.

ابتدا نرم افزار QualityTime را از این قسمت دانلود نمایید.

QualityTime

سپس نرم افزار را اجرا نمایید اکنون می توانید زمانگذاری امروزتان را تا این لحظه، مشاهده نمایید.

QualityTime

نرم افزار QualityTime بصورت دقیق به شما میگوید که چه ساعتی و به چه مدت از چه نرم افزار هایی استفاده کرده اید. حتی شما می توانید آمار روزهای قبل را نیز مشاهده کنید (البته آمار روزهای قبل از نصب برنامه وجود ندارد).

QualityTime

این نرم افزار به شما نشان می دهد که به ترتیب کدام نرم افزار ها را بیشتر از بقیه و به چه میزان استفاده کرده اید. برای دیدن این آمار، فلش بالای نرم افزار را به سمت پایین حرکت دهید

QualityTime

و یا نمودار زمانگذاری هفتگی شما در یک نرم افزار را نشان می دهد

QualityTime

یک قابلیت کاربردی جالب در این نرم افزار این است که شما می توانید زمان هایی را به عنوان فراغت از گوشی (Break) مشخص کنید. برای این کار از منوی پایین سمت راست گزینه ی Take a Break را انتخاب کنید

QualityTime

ابتدا یک نام برای این فراغت انتخاب کرده و سپس نرم افزار هایی که می خواهید در این زمان غیر فعال شوند را انتخاب نمایید. حتی می توانید مشخص کنید که در این زمان، متوجه تماس های خود نیز نشوید.

 

2019-02-13T17:44:28+03:30 13th فوریه, 2019|اپلیکیشن|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید